Nowości
  • MAMY KOCIĘTA

    Ta informacja ucieszyła wszystkich, w  dniu 12. 02. 2019 r,  urodziła  się nam Nieustająco Urocza i Przepiękna koteczka w kolorze szylkretowym. Wspaniała, mocnej budowy, włochata i wyjątkowo wesoła przylepka koteczka.  ... czytaj więcej

Wizyt
Dziś: 22Razem: 41863

GABI Noemi *PL

Kotki » GABI Noemi *PL

ur. 2010 – 02 - 15
MCO n 22
rodowód: kliknij

To mój pierwszy kot w życiu rasy maine coon. Kotka, która sobie sama mnie wybrała i która uczyniła i siebie i mnie szczęśliwymi.  Siebie, bo dostała należytą uwagę, troskę, ciepło, a co najważniejsze miłość i opiekę z mojej strony -  mnie, bo mogę się nią opiekować i z nią przebywać co samo w sobie jest dla mnie wielkim szczęściem, wyróżnieniem i premią od losu.

Mądra, dumna, dostojna, pełna gracji niezależna samica alfa, która kieruje życiem wszystkich kotów ( i nie tylko) w naszym domu. Sprytna, niezłomna i nieustraszona, świetna obserwatorka zawsze wie jak zaprowadzić porządek wśród nieznośnej kompanii kocich pobratymców, wszak w naszym domu była pierwsza i od niej rozpoczęła się hodowla maine coonów.

Jest jednocześnie czuła, przyjazna i empatyczna taka prawdziwa przyjaciółka, z którą można porozmawiać a zarazem niecierpliwa, niewyrozumiała mająca swoje zdanie i od której można się uczyć asertywności. Jest wspaniałą matką, cudownie zajmuje się kociętami.
Cudowna kocica domowo zwana pieszczotliwie  Królową Szponką lub Draculcią, ale już nie obrzydliwą  Draculą ( wyjaśnienie w zakładce o hodowli).