Nowości
 • Mamy kocięta

  Ta informacja zelektryzowała wszystkich, w  dniu 31.10. 2017 r urodziły się nam Nieustająco Urocze Przekoty: 

  Wspaniałe mocnej budowy, włochate i wyjątkowo wesołe i "przytulaśne" kocięta z miotu  " Q"

  QUALITY   Dracula Kot*PL - MCO n 22 - koteczka - zarezerwowana.

  QUEENE  Dracula Kot*PL - MCO n 22- koteczka - zarezerwowana.

  QASHQAI  Dracula Kot*PL - MCO n 22 - kocurek - wolny.

  QUEEN  Dracula Kot*PL - MCO n 22 - kocurek - wolny.

   

   

  Szczęśliwymi rodzicami są:

  HELENA Dracula Kot *PL - mama i

  ALEKSANDER Dracula Kot*PL - tata, 

  Zapraszamy do rezerwacji kociąt są piękne, bezczelne, mocne, puchate i zapowiadają się na duże XXXL rozmiary.

Wizyt
Dziś: 40Razem: 31736

O hodowli

 

Zdjęcie użytkownika Dracula Kot PL.

 

Zdjęcie użytkownika Ula Zaborska.

 

 

Witamy bardzo serdecznie  na stronie naszej domowej hodowli Dracula Kot* PL kotów rasy maine coon - istniejącej od 28.09.2012 roku – hodowli będącej członkiem Stowarzyszenia Kotów Polskich PFA  należącej do Felis Polonia,  Członka Międzynarodowej  Federacji Felinologicznej  FIFe.
 

                                                  

            Z pasją, zapałem  i zaangażowaniem oddajemy się hodowli maine coonów, dbając o ich wspaniały eksterier, charakter, zdrowie, a ja jako zoopsycholog przede wszystkim o zdrowie psychiczne i satysfakcjonującą dla obu stron więź i relację .
„ ….Dusza i ciało zwierzęcia to dwuczęściowa jedność, a jego spokój, równowaga i szczęście są miarowym współdziałaniem obu części tej jedności….”
Hodowla łącząc w sobie nasze pasje i wielką miłość do zwierząt stała się  integralną i trwałą częścią naszego życia. Nasze życie skupia się głównie wokół kotów i psów teraz  mieszkamy z kotami i psami rasy  buldog francuski.  Bo tak naprawdę to :
„….Żeby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował..”
Pierwsza przybyła do nas zupełnie przez przypadek ( a raczej przez moje dobre serce, bo została wykupiona i uwolniona z hodowli, która nie była jej przeznaczona) piękna koteczka rasy maine coon o wdzięcznym imieniu  DRACULA i tak zwładnęła naszymi sercami, że teraz mamy hodowlę , bo jak ktoś z hodowców maine coonów powiedział, że ….od jednego Maine Coon'a….  się zaczyna! -  co w naszym przypadku sprawdziło się to w 100%. Zakochaliśmy się w tej rasie i powoli pojawiały się nowe koty, które uwielbiamy, a nasza Założycielka Rodu „Dracula” je spokojnie obserwuje i nadzoruje i jest nareszcie szczęśliwa. A domowo z szacunku dla jej zasług rodowych zwana jest ciepło Matka :)
Jestem pewna, że ta kocica była mi przeznaczona i czekała na mnie, bo jak powiedział  Roger A. Caras : „ ….Koty nie lubią zmian, na które same nie wyraziły zgody…"

 

 • zoopsycholog
  zoopsycholog